Комбінована

ретинальна камера

CX-1

CX-1 це повнофункціональна мідріатична та немідріатична ретинальна камера. Окрім повноколірної фотографії, ретинальна камера CX-1 обладнана високоякісними оптичними фільтрами для флуоресцентної ангіографії, безчервоної, кобальт, стандартної та фундус автофлуоресцентної фотографії.


CX-1 можна змінити на немідріатичну камеру простим натисканням кнопки. Немідріатичний режим застосовується для пацієнтів без розширення зіниць у випадках перевірки на глаукому. Перевагою в обстеженні дітей та фото чутливих пацієнтів буде неінвазивне обстеження у інфрачервоному світлі. Всі режими фотографії можна застосовувати в мідріатичному та немідріатичному режимах. Це забезпечує виняткову універсальність та дає можливість проводити діагностику, скринінг та моніторинг багатьох очних хвороб.


НАЙВИЩА ЯКІСТЬ ЗОБРАЖЕНЬ
Надзвичайна оптика Canon та потужна 24 Мега піксельна цифрова  камера працюють для формування зображення найвищої якості. Функція Opacity suppression («Зменшення непрозорості») зменшує ефект від катаракти та інших очних помутнінь.


МІДРІАТИЧНИЙ РЕЖИМ
Обстеження за допомогою видошукача у видимому світлі. 


НЕМІДРІАТИЧНИЙ РЕЖИМ
Обстеження за допомогою екрана EOS камери у інфрачервоному світлі.

5 РЕЖИМІВ ФОТОГРАФІЇ
Ретинальна камера CX-1 забезпечує наступні режими зйомки: кольоровий, фотографія у безчервоному світлі, фотографія з кобальтовим (синім) фільтром, флуоресцентна ангіографія та автофлуоресценція (FAF). Фокусування CX-1 та спостереження проводиться за допомогою видошукача та з екрану EOS камери.

Кольорове

зображення

FAF зображення відображає патологію, яку неможливо побачити на кольоровому зображенні.

FAF (ФУНДУС АВТОФЛУОРЕСЦЕНЦІЯ)
FAF зображення для діагностики хвороб сітківки є відповідно новою діагностичною технікою, що надає більше інформації про здоров’я пігментного епітелію сітківки. Доведено, що FAF корисно застосовувати для раннього виявлення вікової макулярної дегенерації (AMD), однієї з основних причин порушення зору. Останні дослідження показують, що зображення FAF можуть також допомогти при діагностиці різноманітних інших хвороб і, навіть, при виявленні внутрішньоочних пухлин.


ОБЛАДНАННЯ ФУНКЦІЄЮ НАХИЛУ
Для роботи навкруги перешкод у центрі (катаракти, крововиливів) та зображення периферії сітківки для створення великих мозаїчних зображень без зусиль.


АВТОМАТИЧНО ОПТИМИЗОВАНИЙ ДІАПАЗОН СПАЛАХУ
CX-1 має автоматично оптимізований діапазон спалаху, регульований до різних режимів фотографування та налаштувань ISO. Це допоможе Вам автоматично встановити одну з 168 можливих налаштувань спалаху.


ПОТУЖНА 24 МЕГАПІКСЕЛЬНА ЦИФРОВА КАМЕРА
Технологія цифрових камер Canon EOS з оновленими можливостями обробки зображень, ексклюзивно адаптована до ретинальних камер Canon, що забезпечують оптимальні зображення сітківки. Перевагою є також те, що корпус камери можна легко замінити у випадку оновлення моделі або для потреб у сервісі.


ПОВНА ІНТЕГРОВАНІСТЬ
Камера EOS повністю інтегрована з функціями ретинальної камери та не тільки проводить захват зображень сітківки у найкращий якості, але й функціонує у режимі спостереження у Інфрачервоному світлі. Має РК-монітор та датчик автоматичної експозиції для управління спалахом у реальному часі. Комбінація цих функцій посприяла компактності та легкий вазі ретинальної камери.


ПРОСТЕ ОНОВЛЕННЯ
Корпус цифрової камери можна просто від’єднати та замінити у випадку оновлення моделі  або для сервісного обслуговування.


ХАРАКТЕРИСТИКИ РЕТИНАЛЬНОЇ КАМЕРИ CX-1

ТипЦифрова ретинальна камера мідріатичного та немідріатичного типа
Варіанти фотографійКольорова фотографія, флуоресцентна ангіографія, безчервона фотографія, синя фотографія (кобальт), фундус автофлуоресценція
Кут поля зору

Мідріатичний режим: 50 градусів

Немідріатичний режим: 45 градусів
Збільшення2х (цифрове)
Мінімальний розмір зіниці ока

Мідріатичний режим: Ø 5.1 мм або більше

Ø 4.3 мм або більше, коли обрана функція «малої зіниці»

Немідріатичний режим: Ø 4.3 мм або більше

Ø 3.8 мм або більше, коли обрана функція «малої зіниці»
Цифрова камераCanon EOS
Діапазон компенсації діоптрій пацієнта

Без компенсаційної лінзи від -10D до +15D

З «-» компенсаційною лінзою від -31D до -7D

З «+» компенсаційною лінзою від -11D до +33D
Робоча відстань

35 мм від передньої лінзи об’єктива

Регулювання робочої відстаніТочки робочої відстані на сітківці
Ціль фіксації

Мідріатичний режим: зовнішня (стандарт), внутрішня (опція)

Немідріатичний режим: внутрішня (світлодіодна матриця, зелена)

Джерело світла

Мідріатичний режим: галогенна лампа для дослідження, ксенонова для фотографування

Немідріатичний режим: інфрачервоне світло для дослідження, ксенонова лампа для фотографування
Діапазон переміщення65 мм з переду назад, 110 мм зі сторони в сторону, 30 мм вверх та вниз
Діапазон оберту30° вправо та вліво
Діапазон нахилу15° вверх, 10° вниз
Діапазон переміщення

Вперед/назад  70 мм

Ліво/право 100 мм

Вверх/вниз 30 мм
Діапазон робочих температурвід 10° до 35°С, вологість 30%  - 80%
Розміри (Ш х Г х В)320 х 531 х 577 мм
Вага26 кг