Безкоштовний вебінар: Розширені можливості візуалізації судин і хоріоїдеї | 10 квітня 2025 о 20:00

Бачити більше означає розуміти більше. Широкопольні зображення ОКТ з технологією частотно-модульованого джерела виводять дослідження в офтальмології на новий рівень, вони забезпечують глибшу візуалізацію судинної оболонки та більше поле сітківки, що поширюється на ампулу вортикозної вени. Лише за допомогою одного сканування ви можете отримати значно більше деталей, ніж надає традиційне ОКТ сканування, що допоможе вам з більшою впевненістю виявляти та лікувати захворювання судин і хоріоїдеї.


Вебінар «Широкопольна візуалізація судин і хоріодеї», який проводить Canon Medical Academy, вивчатиме судинні та хоріоїдальні захворювання за допомогою широкопольного ОКТ з частотно-модульованим джерелом Xephilio OCT-S1.

Приєднуйтесь до вебінару 10 квітня 2025, о 20 годині за київським часом, щоб отримати інформацію від провідних експертів із візуалізації та догляду за сітківкою.


Професор Тарік Аслам (Prof. Tariq Aslam), доктор Емад Абу Ішкхейдем (Dr. Emad Abu Ishkheidem) і професор Мацей Гавецький (Prof. Maciej Gawecki) обговорять, як широкопольна візуалізація з частотно-модульованим джерелом стає стандартом в офтальмології.


Презентації клінічних кейсів і секція запитань і відповідей у реальному часі ознайомлять вас з дослідженнями судинних захворювань сітківки та хоріоїдеї за допомогою широкопольної ОКТ Xephilio OCT-S1 і ви отримаєте цінні знання щодо інтерпретації таких зображень для покращення лікування пацієнтів.


Програма

  • Вступ – професор Тарік Аслам ( Prof. Tariq Aslam)
  • Широкопольна ОКТ ангіографія при хворобах сітківки - доктор Емад Абу Ішкхейдем (Dr. Emad Abu Ishkheidem)
  • Ультра широкопольне вимірювання товщини судинної оболонки при офтальмологічних захворюваннях - професор Мацей Гавецький (Prof. Maciej Gawecki)
  • Питання та відповіді - професор Тарік Аслам (Prof. Tariq Aslam)


Ви дізнаєтесь

  • Яке значення широкопольна візуалізація має при захворюваннях судин і хоріоїдеї
  • Практичні поради від спеціалістів
  • Відповіді на ваші питання під час спілкування в секції «Питання і відповіді».


Сертифікат*: Всі учасники можуть отримати сертифікат учасника.

*Примітка: Для отримання сертифікату, будь ласка вкажіть своє повне ім’я та email адресу при вході на вебінар.

Інформація про спікерів та презентації

Модератор: професор Тарік Аслам (Prof. Tariq Aslam), професор офтальмології та інтерфейсних технологій Університету Манчестера, Велика Британія, офтальмолог Очної королівської лікарні Манчестера, та директор курсів «Дослідницька офтальмологія та наука про зір», Манчестер, Велика Британія

Спікер: доктор Емад Абу Ішкхейдем (Dr. Emad Abu Ishkheidem), доктор медицини, директор курсів з офтальмології Університету Готенбурга, Університетська клініка, Готенбург, Швеція

 

Презентація: Широкопольна ОКТ ангіографія при хворобах сітківки

ОКТ-ангіографія відіграє важливу роль у діагностиці та проведенні лікування судинних захворювань сітківки, адже ця діагностика відображає детальне уявлення про судинні структури та аномалії. Нещодавні досягнення широкопольної технології ОКТ ангіографії забезпечили більше поле зору, що значно покращило наше розуміння різних станів сітківки.

 

Ці розробки дозволяють ефективніше та точніше вести складні клінічні випадки.

 

У презентації доктор Емад Абу Ішхейдем висвітлить застосування широкопольної ОКТ ангіографії при різноманітних захворюваннях судин сітківки та продемонструє її вплив на клінічну практику.

Спікер: професор Мацей Гавецький (Prof. Maciej Gawecki), доктор медицини, керівник офтальмологічного центру Dobry Wzrok в Гданську, Керівник офтальмологічного відділення Поморської лікарні у Вейгерово

Гданськ, Вейгерово, Польща


Презентація: Ультра широкопольне вимірювання товщини судинної оболонки при офтальмологічних захворюваннях


Технологію ультраширокопольного зображення нещодавно включено в ОКТ прилади. У сучасному обладнанні, особливо в приладах з частотно-модульованим джерелом, можливі вимірювання як у центральному, так і віддалених периферичних секторах сітківки та судинної оболонки. Оскільки сучасні офтальмологічні знання спрямовані на аналіз товщини та архітектури хоріоїдеї, така опція є цінним доповненням до стандартних індексів поля спектральних ОКТ.


Професор Мацей Гавецький представить корисність вимірювань UWF при таких станах, як вікова макулярна дегенерація, діабетична ретинопатія та центральна серозна хоріоретинопатія. Він також поділиться своїм досвідом застосування результатів у клінічній практиці та дослідженнях. Презентація буде проілюстрована ультраширокопольними ОКТ сканами різних структур сітківки.